Найкращі акційні ціни на:

  • Лист г/к 20мм (2х6) ціна 32000 грн за тону


Період проведення акції: безстроковий

Телефонуйте:

Відділ продажу:

(066)-966-14-11
(067) 314-50-25
(097) 297-12-81


У нас ще є багато цікавих пропозицій для Вас - телефонуйте зараз!На сьогоднішній день чорний металопрокат займає провідне місце у будівництві та виробництві, а також використовується у всіх сферах нашого життя. Чорний прокат такий популярний завдяки своїм якісним характеристикам - надійності та тривалій експлуатації, можливостям обробки та ремонту. Металопрокат ділиться на види: сортовий прокат, сортовий фасонний, листовий, трубний.

Сортовий фасонний металопрокат застосовують при будівництві будівель промислового та цивільного призначення, у машинобудуванні, станкобудуванні, зведенні мостів, великих об'єктів будівництва, нафтовому та оборонному комплексі, у виробництві ЗБВ та монолітному бетонуванні.

Сортовий металопрокат поділяється на два типи:

- сортовий простий (арматура А1, арматура А3, катанка, дріт, сітка).

- сортовий фасонний (балка двотаврова, куточок гарячекатаний, швелер гарячекатаний).

Листовий прокат використовується в кораблебудуванні та літакобудуванні, машинобудуванні, як матеріал для виготовлення труб, виробництва сталевого сортового фасонного металопрокату, інструментального виробництва. Сталеві труби застосовуються при виготовленні - шляхопроводів різного призначення: для газопроводу та водопроводу, у нафтовій промисловості, у машинобудуванні, сільському господарстві, меблевому виробництві, при виготовленні рекламних щитів, огорожі та ін.

Ціна на металопрокат залежить від виду прокату, сезонних факторів, марок сталей, а також якості металу.