Круг сталевий - продаж на металобазі

Круг сталевий


Гарячекатаний сталевий прокат кругового перерізу – це один з основних видів будівельного заготівельного прокату. У поперечному перерізі має форму круга (з невеликим відхиленням по овальності).

Область застосування сталевого круга настільки широка, що можна перераховувати до нескінченності. Сфера використання круга ст. від побутового застосування до виробництва деталей, що застосовуються у космічній промисловості.

Універсальність круга металевого важко описати, т.к. немає такої області, де ми б його не зустріли. Металеві круги є популярним, тому що використовуються в багатьох областях, основною, звичайно, є будівництво. У будівництві застосовується у виготовленні огорож, для зв'язування арматури для колон, в металоконструкціях, для армування чогось і т.д. У промисловості круги знайшли своє застосування у машинобудуванні, верстатобудуванні та інших сферах. Такі сталеві круги зручні тим, що досить пластичні та легко зварюються звичайним дуговим зварюванням вручну, що дозволяє швидко збирати різні металоконструкції, де круг є сполучною ланкою. Використовується так само і в декоративних елементах, таких як ковані огорожі та різні побутові конструкції. Вішалки, підставки і т.д.


Круги сталеві виготовляються з різних сталей: низьколегованих (ст 09Г2с і т.д.), рядових (ст3, ст2 і т.д.), конструкційних (ст10, ст35, ст45) тощо

Круги з низьколегованих сталей мають схожу область застосування з рядовими сталями. Також часто використовують низьколеговані круги для заземлення газопроводів. Але для більш ефективного та тривалого використання для заземлення застосовують оцинкований круг.

Круги з конструкційних сталей використовують для виготовлення більш міцних конструкцій та деталей. За рахунок властивостей конструкційна сталь піддається термообробці, загартування і т.п. для надання різних властивостей таких, як збільшена твердість і гнучкість.

Леговані та високолеговані сталеві круги використовуються в особливо відповідальних конструкціях, а також для виготовлення металорізальних інструментів. Круги з пружинної сталі використовують для навивки пружин для використання в різних механізмах.

Наша компанія пропонує вам купити сортовий металопрокат за ідеальним співвідношенням ціна – якість. Багато постійних клієнтів оцінили високий рівень сервісу та компетентність співробітників. Купуючи сталевий металевий круг, ви купуєте не тільки відмінну продукцію, а й надійного партнера. Замовлення можна виконати телефоном, а докладну консультацію співробітників отримати як у телефонному режимі, так і в електронному вигляді. Ціну Ви можете переглянути в прайсі компанії АЯКС.

 

Круг сталевий - металобаза КиївКруг сталевий - металобаза Київ

 

дивіться також:

АрматураБалкаКвадрат
Круг сталевий Аркуш гарячекатаний сталевийОцинкований лист
Аркуш просічно-витяжнийЛист рифленийАркуш холоднокатаний
Смуга сталеваПрофнастилЗварна сітка для кладки
Труба водогазопровідна (ВГП)Труба профільнаТруба сталева безшовна
Труба сталева електрозварювальнаКуток сталевийФіксатори
ШвелерЕлектродиТруби Б/У
Дріт в'язальнийЦвяхи