АрматураКупити у Києві Круг сталевийКупити у Києві Смуга сталеваКупити у Києві Лист рифленийКупити у Києві БалкаКупити у Києві ПрофнастилКупити у Києві ШвелерКупити у Києві Труба профільнаКупити у Києві КвадратКупити у Києві Кутник сталевийКупити у Києві Труба сталеваКупити у Києві Дріт в'язальнийКупити у Києві

Ми раді вітати Вас на сайті нашої Компанії і сподіваємося, що наше знайомство стане початком багаторічних ділових відносин.

Компанія "АЯКС" успішно працює на ринку металопрокату понад 20 років. За роки своєї діяльності Компанія “АЯКС” зуміла зайняти міцні позиції на ринку України та стати багатопрофільною компанією, здатною задовольнити практично будь-яку потребу наших клієнтів.

Унікальні знання, акумульований досвід, усталені відносини з провідними українськими та закордонними виробниками – все це дозволяє нам пропонувати клієнтам високоякісні послуги – продаж металу та продаж металопрокату.

На складі Компанії АЯКС завжди є широкий асортимент з більш ніж 550 найменувань металопрокату, фіксатори для арматури, продаж арматури та електроди

Також ми є виробником профнастилу та сітки кладки. Окрім реалізації продукції, наша компанія пропонує своїм клієнтам широкий спектр додаткових послуг, таких як доставка та обробка металу.

"Завжди даємо низьку ціну!" - так кажуть багато компаній, наперед обманюючи клієнта. Ми не ставимо собі за мету залучити Вас дешевизною продукту, щоб потім заробити на недовантаженні. Пам'ятайте, дешево – не завжди добре! Я впевнений, Ви не раз згадували приказку – «скупий платить двічі».

Для того, щоб знизити вартість товару, компанії змушені заощаджувати на якості чи кількості, адже мета створення будь-якого бізнесу - отримання комерційного прибутку, а працювати собі на збиток ніхто не буде.

Ми розуміємо, що сила будь-якої компанії, будь то металобаза чи металопрокат продаж Київ – у її постійних клієнтах. А постійним у продаж металопрокат може стати тільки той клієнт, який завжди знатиме, що у нього за спиною є надійний партнер, на якого можна покластися будь-якої хвилини.

Арматура 8 Київ / Арматура 10 Київ / Арматура 12 Київ

Труба квадратна 40х20 / Труба квадратна 40х40 / Труба квадратна 60х60 / Труба квадратна 100х100

Наш принцип – створення найвигідніших умов для вибудовування довгострокових відносин із клієнтами. Ми сподіваємося, що з першої хвилини нашого знайомства ми зможемо достеменно зрозуміти, що потрібно нашим клієнтам, щоб на довгі роки стати Вашим надійним партнером.

Освоюючи найвищі стандарти роботи, ми ніколи не забуваємо, що за ними стоять люди. Висококваліфікований персонал - наша основна цінність, а успіх Компанії - наше спільне досягнення. Дякую Вам за те, що працюєте із задоволенням, що працюєте у Команді. Саме завдяки згуртованості та професіоналізму наших співробітників ми впевнено можемо говорити, що досягнуті результати – привід йти вперед.

Хотілося б сказати окреме дякую нашим партнерам за плідну співпрацю та нашим клієнтам за те, що обрали нас. Ми розуміємо, що наш успіх став можливим завдяки Вам. У своїй роботі ми прагнемо побудувати довгострокові партнерські відносини, орієнтуючись на взаємовигідну співпрацю.

Ми будемо раді бачити Вашу компанію серед наших партнерів і докладемо всіх зусиль, щоб виправдати Вашу довіру!

Металопрокат можна купити на нашій металобазі в Києві: Україна, м. Київ, вул. Промислова 4

Відділ продажів - Київ Металобаза ціни - прайс:
Металопрокат продажа Київ

(066)-966-14-11

(067) 314-50-25

(097) 297-12-81