АРМАТУРА КИЇВ КУПИТИ

АРМАТУРА 8 КИЇВ

АРМАТУРА 10 КИЇВ

Арматура 12 знаходить своє застосування в різних видах будівництва, і у виробництві деяких деталей. Уявляє собою металеві прути різної довжини та діаметра.

Виготовляють арматуру 12 зі спеціальної вуглецевої або низьколегованої сталі, що дозволяє арматурі 12 бути міцною та витримувати підвищені навантаження.

Використовується арматура не тільки в залізобетонних конструкціях, до яких входять: стіни, перекриття, сходові прольоти і т.д.

Вона широко застосовується і при виготовленні сіток різної конфігурації, сходів, а також парканів та інших металевих конструкцій зварного типу.
Арматура 8 Київ / Арматура 10 Київ / Арматура 12 Київ

З цієї причини попит на цей вид металопрокату, як і бажання купити арматуру, досить високі.

Купити арматуру 12 у Києві за конкурентною ціною за метр можна на нашій металобазі у Києві в будь-який час.

Продаж арматури 12 у Києві здійснюється на зручних для вас умовах (різання арматури, доставка арматури).

Вартість арматури 12 у Києві:

НайменуванняМірністьВага 1 м.п. кгЦіна 1 м.п. грн.Ціна 1т.
Арматура кл. АІІІ (період)  (3760-98;7566-94)
Арматура №1212м0.927,0930100
Арматура кл. АІІІ (ПДЛ)  
Арматура №121-6м0.925,5628400
Арматура кл.AI (коло) (3760-98;380-88;2590-88;7566 -94) 
Арматура №120.930,4233800
 • Будівельна арматура: види, застосування, виробництво
  Сучасний будівельний ринок є, мабуть, основним споживачем сортового довгомірного прокату. Від того, як він розвиватиметься, залежить і добробут виробників арматури
   
 • Абревіатури виробів з металопрокату
  Для арматури застосовуються, наприклад, такі абревіатури: ПЕРІОД 12 35ГС НЕМЕР або КОЛО 10 35ГС. У першому випадку це арматура періодичного профілю, тобто рифлена.
   
 • Газове різання металу
  Різання металу з використанням пропану та кисню — одна із послуг, яку ми готові запропонувати нашим клієнтам. Вона дає можливість придбати сортовий прокат у вигляді частин листа, заготівлі або готових виробів.
   
 • Як в'язати арматуру для фундаменту?
  У цій статті ми розповімо про те, як в'язати арматуру для фундаменту. Як відомо, від якості виготовлення фундаменту багато в чому залежить стійкість майбутнього будинку або споруди, адже фундамент будинку – це його основа
   
 • Основні види виробів з металопрокату
  Металопрокат – це вид продукції, який широко використовується в різних галузях промисловості, у тому числі будівництві, енергетиці, хімічній та нафтовій промисловості, в газовій сфері та так далі.
   
 • Металопрокат - великий спектр матеріалів з металу
  Визначенням «металопрокат» позначається великий спектр матеріалів із металу. Сортамент металопрокату включає: арматуру, профільований лист, труби круглого і квадратного перерізу, балка, швелер, коло, квадрат, шестигранник, а також інші матеріали з металу
   
 • Застосування арматури 
  Арматура являє собою різні елементи, що з'єднуються між собою, які призначені для того, щоб забезпечити функціонування конструкцій, їх міцність, надійність і стійкість