Про компанію

Ми раді можливості вітати вас на сайті нашої компанії і сподіваємося, що наше знайомство стане початком багаторічних ділових відносин.

Компанія "АЯКС" успішно працює на ринку металопрокату понад 20 років. Протягом цього часу "АЯКС" вдало взяла тверді позиції на ринку України та стала багатопрофільною компанією, здатною задовольнити практично будь-яку потребу наших клієнтів.

Унікальні знання, накопичений досвід, стійкі відносини з провідними українськими та зарубіжними виробниками - все це дозволяє нам пропонувати клієнтам високоякісні послуги - продаж металу та металопрокату.

На складі компанії "АЯКС" завжди є широкий асортимент більше ніж 550 найменувань металопрокату, фіксатори для арматури, продаж арматури та електроди.

Також ми є виробником профнастилу та сітки кладочної. Крім реалізації продукції, наша компанія пропонує своїм клієнтам широкий спектр додаткових послуг, таких як доставка та обробка металу.

"Завжди даємо низьку ціну!" - так кажуть багато компаній, завідомо обманюючи клієнта. Ми не ставимо перед собою мету залучити вас дешевизною продукту, щоб потім заробити на недогрузах. Пам'ятайте, дешево - не завжди добре! Я впевнений, ви не раз пригадували прислів'я - "скупий платить двічі".

Для того, щоб знизити вартість товару, компанії змушені економити на якості або кількості, адже мета створення будь-якого бізнесу - виведення комерційного прибутку, і працювати собі в збиток ніхто не буде.

Ми розуміємо, що сила будь-якої компанії, чи то металобази, чи металопрокату в Києві, полягає в постійних клієнтах. А постійним клієнтом у продажу металопрокату може стати лише той, хто завжди буде знати, що у нього за спиною є надійний партнер, на якого можна покластися в будь-яку мить.

Арматура 8 Київ / Арматура 10 Київ / Арматура 12 Київ

Труба квадратна 40х20 Київ / Труба квадратна 40х40 Київ / Труба квадратна 60х60 Київ / Труба квадратна 100х100 Київ

Наш принцип - створення найвигідніших умов для встановлення довгострокових відносин з клієнтами. Ми сподіваємося, що з першої хвилини нашого знайомства ми зможемо точно зрозуміти, що потрібно нашим клієнтам, щоб на довгі роки стати вашим надійним партнером.

Освоюючи найвищі стандарти роботи, ми ніколи не забуваємо, що за ними стоять люди. Висококваліфікований персонал - наша основна цінність, а успіх компанії - наше спільне досягнення. Дякуємо вам за те, що працюєте з задоволенням, що працюєте в команді. Саме завдяки сплотаності і професіоналізму наших співробітників ми впевнено можемо говорити, що досягнуті результати - це привід йти вперед.

Хотілося б сказати окреме спасибі нашим партнерам за плідне співробітництво і нашим клієнтам за те, що обрали нас. Ми розуміємо, що наш успіх став можливим завдяки вам. У своїй роботі ми прагнемо до будівництва довгострокових партнерських відносин, орієнтуючись на взаємовигідну співпрацю.

Ми будемо раді бачити вашу компанію серед наших партнерів і прикладемо всі зусилля, щоб виправдати вашу довіру!

Металопрокат купити можна в нашій металобазі в Києві: Україна, м. Київ, вул. Промислова 4

Відділ продажу - Київ Металобаза ціни - прайс: Металопрокат продаж Київ

(066)-966-14-11

(067) 314-50-25

(097) 297-12-81