Дріт в'язальний представляє собою довгомірний металевий виріб круглого перетину. Виготовляється з катанки методом витягування. В'язальний дріт виготовляється зі сталі з низьким вмістом вуглецю, тому він є пластичним, високоміцним і не потребує збільшеного споживання.

Виріб знайшов широке застосування в різних галузях промисловості. Зазвичай використовується для в'язки арматури перекриттів, балок, стін, колон і так далі. Зокрема, використовується в монолітному будівництві. В'язальний дріт повинен забезпечувати надійне фіксування арматурних прутків різного діаметру.

Крім того, цей виріб є корисним, коли виникає потреба встановлювати огорожі та паркани, він використовується для виготовлення канатів, тросів, пружин, гвинтів і електродів. Завдяки поєднанню гнучкості і міцності в'язальний дріт є невід'ємним при скріпленні різних елементів конструкцій і зміцненні швів і перекриттів.

Продаж всіх видів дроту відбувається як у Києві, так і доставляється в будь-яку точку України, оскільки наша компанія працює безпосередньо з заводами-виробниками дроту. Ми завжди готові йти вам назустріч - доставити будь-який сортамент дроту оптом і в роздріб у день звернення.

Якісне обслуговування, найкращі ціни, повний асортимент сталевого дроту, комфорт при покупці і доставці, а також гарантована якість - це наші принципи на ринку металопрокату дроту.

Розміри і ціни ви можете переглянути в прайс-листі компанії АЯКС.

НайменуванняРозкрійФакт.вага 1л. кг.Ціна 1л. грнЦіна за 1т.
Дріт   
ТО ф 1.2 0.0090.0038
ТО ф 3,0 0.0560.0038

 

дивіться також:

АрматураБалкаКвадрат
Круг сталевийАркуш гарячекатаний сталевийОцинкований лист
Аркуш просічно-витяжнийЛист рифленийАркуш холоднокатаний
Смуга сталеваПрофнастилЗварна сітка для кладки
Труба водогазопровідна (ВГП)Труба профільнаТруба сталева безшовна
Труба сталева електрозварювальнаКуток сталевийФіксатори
ШвелерЕлектродиТруби Б/У
Дріт в'язальнийЦвяхи