Напевно, кожному з нас хоч раз у житті доводилося мати справу з молотком. Ну а цвяхи тут, звичайно ж, ключовий елемент. Але чи настільки це простий процес, як здається? А що вам взагалі відомо про забивання цвяхів? Куди і який цвях убивати? Де він краще триматиме конструкцію і куди його забити, щоб він довше не іржавів?

 

Часто елементарні істини виявляються не настільки простими. Кріплення на цвяхах – найпоширеніший спосіб кріплення. Секрет ненадійного та довговічного кріплення на цвяхах дуже доступний: правильний вигляд та тип цвяха. Адже ви знали, що для якісної роботи потрібно використовувати не будь-які цвяхи, що попалися під руку, а відповідні ситуації?

Оскільки, цвях — це виріб, який використовується для кріплення деталей із різних матеріалів між собою. За формою стрижень може бути циліндричним, паралелепіпедним, конусоподібним або пірамідальним.

Застосування цвяхів використовується у всіх сферах і детального уявлення не вимагає. Слава богу, що цвяхи з риб'ячої кістки, шипів рослин, або витіснялися з твердих порід дерева, нам уже не загрожує. Адже сучасні кріпильні вироби виготовляються переважно зі сталі.Фіксація плінтусів, настилання дощатої підлоги, монтаж віконних і дверних коробок, виготовлення дерев'яних сходів - ось далеко не повний перелік областей застосування цвяхів.
Адже залежно від застосування цвяхи поділяються на окремі типи:

- декоративні,

- будівельні,

- оздоблювальні,

- шпалери,

- формувальні,

- шевські,

- дюбель-цвях та інші.

Існує ще один нюанс кріплення: деформація та зношування цвяхів з часом. І тут, важливо не забувати про різновид розмірів цвяхів, їх ваги (який витримує кріплення) та напрямки (подовжня, поперечна, кутова).

І пам'ятайте, що усвідомлений та обдуманий вибір кріпильного виробу стане запорукою довговічності та надійності експлуатації всіх з'єднань у приміщенні, де ви живете.

НайменуванняМірністьЦіна до 1т.Ціна від 1-5т.Ціна >5т.
Цвях    
70х322,80 грн за кг   
80х322,80 грн за кг   
100х422,80 грн за кг   
120х422,80 грн за кг   

 

дивіться також:

АрматураБалкаКвадрат
Круг сталевийАркуш гарячекатаний сталевийОцинкований лист
Аркуш просічно-витяжнийЛист рифленийАркуш холоднокатаний
Смуга сталеваПрофнастилЗварна сітка для кладки
Труба водогазопровідна (ВГП)Труба профільнаТруба сталева безшовна
Труба сталева електрозварювальнаКуток сталевийФіксатори
ШвелерЕлектродиТруби Б/У
Дріт в'язальнийЦвяхи